LIMODOR F/M - EC

Nový úsporný „all inclusive“ ventilátor.
NOVINKA 2019

Odvetrávací ventilátor LIMODOR F/M-EC s jednoduchou montážou je vhodný na montáž do kúpeľne, WC, kuchyne a denných miestností – a to do steny či stropu. Tento prístroj očarí svojimi všestrannými aplikačnými možnosťami a výraznou úsporou montážneho času pri jeho kompletizácii. Odpružená ventilátorová vložka, ktorá tvorí s krycím rámom jeden celok, preklenuje montážnu hĺbku do 80 mm a montuje sa bez použitia náradia. Zariadenie je k dispozícii vo verzii na omietku, ako aj pod omietku. Ventilátorovú vložku LIMODOR F/M-EC je možné osadiť do nového, ako aj existujúceho plášťa LIMODOR F/M.

Odložený štart, nastaviteľný dobehový čas a intervalová prevádzka, ako aj zvuková či optická indikácia výmeny filtra sú k dispozícii bez príplatku už v štandardnej výbave.

Široké možnosti nastavenia ponúka LIMODOR F/M-EC tiež pri voľbe množstva odvetraného vzduchu. Vyšší stupeň plného výkonu s objemovým prietokom 30/40/60 alebo 100 m3/h a nižší stupeň čiastočného výkonu 15/20/30/40 m3/h je možné zvoliť spínačmi DIP na doske plošných spojov.

Tak isto je možné si vybrať, či má zariadenie pracovať s konštantným objemovým prúdom alebokonštantnými otáčkami.

Technológia EC ponúka 40-50 % úsporu elektrickej energie v porovnaní s inými modelmi.

Pomocou adaptérovej dosky EC je možné dopĺňať prídavné moduly, ako aj ovládaniepodľa vlhkosti, pohybový senzor či časovací modul.

Zaujímavý je aj multi-modul pre dodatočné časové nastavenia pri dobehu, odložený štart, intervalové ovládanie a tretí prevádzkový stupeň.

Pachy a vlhkosť v kúpeľni a WC?            Nech sa páči:

LIMODOR F/M-EC  „all inclusive“– vlajková loď na individuálne odvetranie sociálnych miestností

Niektoré z inovácií oproti LIMODOR F/M, ktorý zostáva naďalej v programe:
Integrovaná možnosť voľby dvoch stupňov vetrania  od 15 do 100 m3/hod, nastavenia dobehu, zníženie príkonu o 40-50% na 5,9 W pri 60 m3/hod, prekonávanie tlaku až do 250 Pa.

Dobré vlastnosti LIMODOR F/M ako odvetranie pachov z WC misy, IPX5 – odvetranie vlhkosti priamo zo sprchovacieho kúta, minimálna hlučnosť, výborná klapka spätného prúdenia – to všetko zostáva.

Limodor vetracie systémy

LIMODOR- F/M-EC patentovaná novinka

Nový úsporný „all inclusive“ ventilátor LIMODOR F/M-EC.
Zasa to je potvrdené – Všetci sa snažia napodobniť LIMODOR a nikomu sa to nedarí.
Firma LIMOT v tomto roku prišla s ďalšou praktickou a užitočnou novinkou.
LIMODOR F/M-EC –  rakúsky patent č. 410125 a európsky patent č. 1028295.

ikony_29