AKTUÁLNA CENOVÁ PONUKA

Sledujte naše aktuálne cenové zvýhodnenia, ktoré v spolupráci s našimi partnermi zverejňujeme.

LIMODOR = ZDRAVIE + úspora energie + nákupnej ceny

DLHODOBÉ CENOVÉ ZVÝHODNENIE
Získajte pre projekty nad 50 kusov za atraktívnu cenu overené, energeticky úsporné vetracie systémy  LIMODOR F/M  a LIMDOR F/M – EC.  Pre hromadné nákupy ponúkame tiež individuálne kalkulované ceny pre menší počet vetracích systémov s rekuperáciou LIMODOR AirVital, LIMODOR AirVital PRIME, LIMODOR AirOdor 180 a 300, pre tepelné čerpadlá vzduch-voda AquaVent a pre odvlhčovacie systémy do pivníc LIMODOR AirBase. Zvýhodnené sú stále aj jednotlivo.

Cenovo výhodné balíčky

LIMODOR FM + 7 min. dobehové relé

Balíček obsahuje ventilátor LIMODOR FM 60 m3/h alebo 100 m3/h s montážou pod omietku a dobehovým relé s pevným časom dobehu 7 min. po vypnutí.

209,40 € s DPH
LIMODOR FM + nastaviteľné dobehové relé

Balíček obsahuje ventilátor LIMODOR FM 60 m3/h alebo 100 m3/h s montážou pod omietku a nastaviteľným dobehovým relé s možnosťou oneskoreného zapnutia ventilátora od 0-3,5 min. a nastaviteľným časom dobehu od 0-30 min.

223,20 € s DPH
LIMODOR FM + 7 min. dobehové relé a modul vlhkosti
Balíček obsahuje ventilátor LIMODOR FM 60 m3/h alebo 100 m3/h s montážou pod omietku a dobehovým relé s pevným časom dobehu 7 min. po vypnutí ventilátora a modulom vlhkosti, ktorý nezávisle umožňuje automatické zapínanie ventilátora na základe zvýšenej vlhkosti a automatické vypínanie po dosiahnutí vypínacej hodnoty.
278,40 € s DPH
LIMODOR FM + nastaviteľné dobehové relé a modul vlhkosti
Balíček obsahuje ventilátor LIMODOR FM 60 m3/h alebo 100 m3/h s montážou pod omietku a nastaviteľným dobehovým relé a modulom vlhkosti, ktorý nezávisle umožňuje automatické zapínanie ventilátora na základe impulzu zvýšenej vlhkosti a automatické vypínanie po dosiahnutí vypínacej hodnoty.
292,20 € s DPH

KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte akékoľvek otázky, alebo sa potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.