AKTUÁLNA CENOVÁ PONUKA

Sledujte naše aktuálne cenové dotácie, ktoré v spolupráci s našimi partnermi pravidelne zverejňujeme.

ŠPECIÁLNA CENOVÁ AKCIA
Získajte za atraktívnu cenu overené, energeticky úsporné vetracie systémy  LIMODOR F/M a s kontrolovaným vetraním s rekuperáciou LIMODOR AirVital a LIMODOR AirClean pre projekty nad 50 ks aj jednotlivo ako cenovo výhodné balíčky.
LIMODOR = ZDRAVIE + úspora energie 

Aktuálne výhodné balíčky

LIMODOR FM + 7 min. dobehové relé

Balíček obsahuje ventilátor LIMODOR FM 60 m3/h alebo 100 m3/h s montážou pod omietku a dobehovým relé s pevným časom dobehu 7 min. po vypnutí.

202,80 € s DPH
LIMODOR FM + nastaviteľné dobehové relé

Balíček obsahuje ventilátor LIMODOR FM 60 m3/h alebo 100 m3/h s montážou pod omietku a nastaviteľným dobehovým relé s možnosťou oneskoreného zapnutia ventilátora od 0-3,5 min. a nastaviteľným časom dobehu od 0-30 min.

216,00 € s DPH
LIMODOR FM + 7 min. dobehové relé a modul vlhkosti
Balíček obsahuje ventilátor LIMODOR FM 60 m3/h alebo 100 m3/h s montážou pod omietku a dobehovým relé s pevným časom dobehu 7 min. po vypnutí ventilátora a modulom vlhkosti, ktorý nezávisle umožňuje automatické zapínanie ventilátora na základe zvýšenej vlhkosti a automatické vypínanie po dosiahnutí vypínacej hodnoty.
271,80 € s DPH
LIMODOR FM + nastaviteľné dobehové relé a modul vlhkosti
Balíček obsahuje ventilátor LIMODOR FM 60 m3/h alebo 100 m3/h s montážou pod omietku a nastaviteľným dobehovým relé a modulom vlhkosti, ktorý nezávisle umožňuje automatické zapínanie ventilátora na základe impulzu zvýšenej vlhkosti a automatické vypínanie po dosiahnutí vypínacej hodnoty.
285,60 € s DPH

KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte akékoľvek otázky, alebo sa potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.