baner limodor fm

Vytlačiť

LIMODOR - FM

limodor-FMPremení vašu kúpeľňu na sviežu a štýlovú miestnosť

Ventilátory LIMODOR FM sú:

• mimoriadne tiché
• neprekonateľne účinné
• energeticky úsporné
• komfortné
• trvale spoľahlivé
• majú veľmi účinný spätný ventil
5 ročná záruka na ventilátor


Ventilátor LIMODOR FM je overeným výsledkom neustáleho technického vývoja firmy LIMOT orientovaného na budúcnosť. Je odpoveďou výroby na prieskum požiadaviek zákazníka – vysoký užívateľský komfort, estetický dizajn, najlepšie technické riešenie a absolútne jednoduchá montáž a údržba

 

Svoju funkciu plnia v rodinných domoch, bytovkách, administratívnych budovách a hotelových komplexoch nehlučným, bezpečným a efektívnym odvetrávaním sprchovacích kútov, kúpelní, WC, sáun, kuchýň, komôr, pivníc, spoločenských miestností, kancelárií a podobne. Biely plastový kryt na stene alebo v strope – jediná viditeľná časť ventilátora – elegantne dotvára interiér miestnosti. Vetrací výkon je podľa typu 60 - 100 m3/hod. O kvalite hovorí fakt, že aj keď skončí záruka 5 rokov ventilátory LIMODOR FM naďalej dlhé roky spoľahlivo slúžia spokojným zákazníkom.

 

Praktické variabilné príslušenstvo a zvláštna výbava prispôsobujú komfort vetrania predstavám užívateľa. Umožňuje oneskorené zapnutie a vypnutie ventilátora, stále minimálne vetranie, automatické zapnutie ako reakciu na pohyb v miestnosti, alebo na zvýšenú vlhkosť, ovládanie diaľkovým ovládačom a podobne. Ventilátor LIMODOR FM pripojený na vhodný splachovací systém Geberit dokáže vyvetrať miestnosť a súčasne odčerpať „ťažký“ vzduch priamo z miesta jeho vzniku – z WC misy.

 

Odborníci v tuzemsku aj v zahraničí, ale aj dlhoročná skúsenosť bez reklamácií potvrdzujú absolútnu európsku špičku. Ventilátory LIMODOR sú dlhodobo najpredávanejšími ventilátormi svojej triedy v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku.

 

Výrobky značky LIMODOR plne a bez výhrad zodpovedajú príslušným európskym aj slovenským normám vrátane vyhlásenia výrobcu o preukázaní zhody.